HLAVNÁ STRÁNKA

JEDINEČNÝ NÁRAMOK

JEDINEČNÝ PÁR NÁRAMKOV

JEDINEČNÝ HRANOLOVÝ NÁHRDELNÍK

KONTAKT

Jedinečný náramok

29,90 

Farba: Strieborná


Vyberte si svoju obľúbenú skladbu pomocou vyhľadávača Spotify, a my Vám na objednaných šperkoch vygravírujeme skenovateľný kód Spotify podobne, ako je uvedený nižšie.

Spotify kód

Viac ako šperk.
Osobná spomienka na miesto, kde ste sa zamilovali, miesto, kde sa cítite doma, dôležitý dátum, meno blízkej osoby, monogram toho, koho milujete. Spomienky Vás robia tým, kým ste. Zvečnite si jednu pomocou gravírovaného náramku Prepy, na ktorú môžete spomínať každý deň.

Myslíme na každého.
Naše náramky sú vyrobené z hypoalergénnej nehrdzavejúcej ocele bez obsahu niklu a olova. Vyrábajú sa z 18K zlata ponoreného do nehrdzavejúcej ocele. Zaručene obstoja v skúške času.

Kvalita a prepracovanosť.
Tieto dve vlastnosti považujeme pri šperkoch za najdôležitejšie. Veľkosť náramku Prepy je nastaviteľná, takže sa hodí takmer na každé zápästie. Vyvinutím malej sily ho môžete ohnúť a nastaviť si správnu veľkosť. Navrhli sme ho tak, aby bol pohodlný, ľahký a odolný. Je ideálny na každodenné nosenie, dokonca aj pri športovaní.

Hrdo stojíme za našim produktom.
Dokazuje to aj naša ročná záruka na produkty a 30 dňová záruka vrátenia peňazí.
V prípade nespokojnosti s náramkom alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na adrese info@prepy.sk. Nájdeme riešenie na každý problém.

 

Doprava zadarmo nad 35 eur na celom území Slovenska. Doručenie trvá priemerne 1-4 pracovné dni od zaslania objednávky.