HLAVNÁ STRÁNKA

JEDINEČNÝ NÁRAMOK

JEDINEČNÝ PÁR NÁRAMKOV

JEDINEČNÝ HRANOLOVÝ NÁHRDELNÍK

KONTAKT

Jedinečný hranolový náhrdelník

29,90 

Farba: Strieborná


Vyberte si svoju obľúbenú skladbu pomocou vyhľadávača Spotify, a my Vám na objednaných šperkoch vygravírujeme skenovateľný kód Spotify podobne, ako je uvedený nižšie.

Spotify kód

Viac ako šperk.
Osobná spomienka na miesto, kde ste sa zamilovali, miesto, kde sa cítite ako doma, dôležitý dátum, meno blízkej osoby, monogram toho, koho milujete. Spomienky Vás robia tým, kým ste. Zvečnite si jednu pomocou gravírovaného náramku Prepy, na ktorú môžete spomínať každý deň.

.

Kvalita, prepracovanosť a jednoduchosť.
Tieto tri vlastnosti považujeme z hľadiska šperkov za najdôležitejšie. Náhrdelníky Prepy sa dodávajú s 45 cm retiazkou, ktorého súčasťou je 10 cm odnímateľná časť. Naše náhrdelníky majú súčasne 45 cm a 55 cm, aby si každý našiel tú správnu veľkosť.
.

Myslíme na každého.
Naše náhrdelníky sú vyrobené z hypoalergénnej nehrdzavejúcej ocele 316L bez obsahu niklu a olova. Zlaté a rose gold náhrdelníky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele ponorenej do 18K zlata. Zaručene obstoja v skúške času.

Hrdo stojíme za našim produktom.
Dokazuje to aj naša ročná záruka na produkty a 30 dňová záruka vrátenia peňazí.
V prípade nespokojnosti s náramkom alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na adrese info@prepy.sk. Nájdeme riešenie na každý problém.

Doprava zadarmo nad 35 eur na celom území Slovenska. Doručenie trvá priemerne 1-4 pracovné dni od zaslania objednávky.